oferta aqua comfort

Nowoczesna
prostota
i ergonomia

Balustrada Hano

Balustrada ze stali nierdzewnej o konstrukcji skręcanej. Słupki o średnicy 43,3 mm mocowane do policzka biegu schodowego lub antresoli. Wypełnienie wykonane z prętów o średnicy 12mm mocowanych do słupków specjalnymi uchwytami skrętnymi. Poręcz drewniana o przekroju okrągłym średnica 50mm

Balustrada Poli Inox

Balustrada ze stali nierdzewnej o konstrukcji spawanej. Słupki i poręcz wykonane z rury przekroju 48,3mm. Wypełnienie z rury o przekroju 16mm spawane w osi do słupków balustrady. Wykończenie powierzchni – szlif dekoracyjny satynowany. Mocowanie słupków do powierzchni stopni lub antresoli.

Balustrada Brigst Inox

Balustrada ze stali nierdzewnej o konstrukcji spawanej. Słupki i poręcz wykonane z rury przekroju 48,3mm, wypełnienie z rury o przekroju 16mm. Wykończenie powierzchni – szlif dekoracyjny satynowany. Mocowanie słupków do powierzchni stopni lub antresoli.

Balustrada Porsch

Balustrada ze stali nierdzewnej o konstrukcji skręcanej. Słupki wykonane z płaskowników łączonych 40×10 stal konstrukcyjna malowana proszkowo na kolor RAL7006 z podkładem cynkowym. Poręcz wykonana z rury przekroju 48,3mm, wypełnienie z prętów o przekroju 10-12mm, wykończenie powierzchni elementów ze stali nierdzewnej – szlif dekoracyjny satynowany. Mocowanie słupków do powierzchni lub do boku stopni lub antresoli.

Balustrada Winów

Balustrada ze stali nierdzewnej o konstrukcji spawanej. Słupki i poręcz wykonane z profili prostokątnych o przekroju 40x40mm, wypełnienie z profili prostokątnych o przekroju 15x15mm. Wykończenie powierzchni – szlif dekoracyjny.