Sklep z pościelą Pościel To - pościel w kwiaty 200x220

Pościel To jest dystrybutorem wysokiej jakości kompletów pościeli, poduszek, prześcieradeł, kocy i narzut, które nie tylko zachwycają swoimi właściwościami, ale również odpowiadają najnowszym trendom i rozwiązaniom technologicznym. Wszystkie oferowane produkty spełniają wyśrubowane normy produkcyjne – sprzedawane są jedynie artykuły wyselekcjonowanych, wszechstronnie sprawdzonych polskich producentów, których produkty legitymują się posiadaniem odpowiednich certyfikatów, dopuszczających materiały do kontaktu bezpośredniego z ludzkim ciałem.

Pościel w kwiaty

Pościel w kwiaty marki DETEXPOL z oferty sklepu Pościel To fot.1

Zarówno pościele dedykowane dorosłym, jak i artykuły dla dzieci i niemowląt wykonane są z materiałów naturalnych lub najwyższej jakości materiałów syntetycznych , zapewniających nie tylko komfort użytkowania, ale również właściwości antyalergiczne – w ofercie znajdziesz pościele i poszewki na poduszki z czystej bawełny, ciepłe zestawy flanelowe, eleganckiej, połyskliwej satyny, delikatnego muślinu oraz tradycyjnej, wszechstronnej kory.

Pościel w kwiaty

Pościel w kwiaty marki DETEXPOL z oferty sklepu Pościel To fot.2

Szeroka gama oferowanych produktów – o unikalnych i różnorodnych wzorach - obejmuje komplety pościeli na duże łóżka podwójne, komplety do pokojów młodzieżowych, zestawy pościelowe dla najmłodszych oraz pościele w rozmiarach nietypowych. Znajdziesz tu również komplety pościeli świątecznych, które umilą czas oczekiwania i świętowania. W trosce o spokojny i zdrowy sen zadbano również o dostępność wysokiej jakości poduszek tradycyjnych i ortopedycznych, kołder, prześcieradeł i kocy, zapewniających nie tylko wygodę i ciepło, ale również przyjemność użytkowania i estetyczny wygląd.

Pościel w kwiaty

Pościel w kwiaty marki DETEXPOL z oferty sklepu Pościel To fot.3

Wszystkie artykuły posiadają parametry gwarantujące odpowiednią wentylacje oraz odprowadzanie wilgoci podczas drzemki czy snu. W sklepie znajdziesz m. in. kołdry puchowe, bambusowe, kołdry obciążeniowe, z alpaki czy merynosa, kołdry letnie, zimowe, i całoroczne. Podstawą prawidłowego wypoczynku jest dobry, indywidualnie dobrany materac, dlatego w sklepie Pościel To oferowane są również materace strefowe oraz akcesoria – ochraniacze na materace.

Kategoria
Strona WWW
Telefon
NIP
9680851462
Regon
367620149
Siedziba

ul. Porzeczkowa 6
98-270 Złoczew

  • Sklep z pościelą Pościel To – pościel w kwiaty 200×220
  • Sklep z pościelą Pościel To – pościel w kwiaty 200×220
  • Sklep z pościelą Pościel To – pościel w kwiaty 200×220