System rejestracji czasu pracy RCP marki Polsystem SI

rejestracja czasu pracy RCP

Firma Polsystem działa prężne na rynku już od roku 1993. Początkowo przedsiębiorstwo specjalizowało się w sprzedawaniu i serwisowaniu wyposażenia biurowego. Niedługo po starcie firmy, zaczęto jednak wprowadzać do oferty systemy rejestracji czasu pracy i wraz z upływem lat, to właśnie ta gałąź działalności stała się tą podstawową.

Obecnie oferta firmy zbudowana jest w oparciu o niezawodny system, RCP, który umożliwia rejestrację czasu pracy, zleceń oraz kontrolę dostępu. Firma działa na zasadzie One step shop, co oznacza, że klienci nie muszą się o nic martwić, ponieważ wszystko jest kompleksowo wdrażanie przez firmę.

W ramach oferowanego systemu RCP/KD firma Polsystem oferuje kompleksowe rozwiązania, dzięki którym działalność firmy może zostać uprawiona. W ofercie tego przedsiębiorstwa znaleźć można karty zbliżeniowe, breloki, czytniki RCP, rejestratory czasu pracy, system kontroli dostępu, a także sprawdzone i cały czas udoskonalane oprogramowanie systemowe. Firma oferuje cały proces wdrażania systemu do firmy, a także pozwala na szeroką konfigurację wdrażanych rozwiązań przez klienta.

Polsystem SI Sp. z o.o.

Kategoria
Strona WWW
Telefon
NIP
8942988197
Regon
020245909
Siedziba

ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław

  • System rejestracji czasu pracy RCP marki Polsystem SI