Wiązar Polska - domy szkieletowe Wrocław

dom szkieletowy Wrocław

Domy szkieletowe to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi nieruchomości. Dzięki zastosowaniu technologii wiązarowej, domy tego typu łączą w sobie dwie cechy, a mianowicie wysoką wytrzymałość, oraz stosunkowo niesie koszty budowy. Domy tego typu cechują się ponadto wysoką energooszczędnością.

Jest to zasługą między innymi odpowiedniej konstrukcji szkieletu domu, dzięki której między innymi ciepło, ucieka z domu znacznie wolniej niż w przypadku tradycyjnych konstrukcji. Innym czynnikiem wpływającym na ich energooszczędność, są zastosowane przy ich budowie energooszczędne materiały. Cenią je również osoby, którym zależy na niskiej cenie zakupu, oraz szybkim wybudowaniu.

Dom tego typu o łącznej powierzchni 133,23 metrów kwadratowych możemy bowiem postawić w kilka miesięcy, za cenę średniej wielkości mieszkania w mieście. Między innymi dlatego właśnie konstrukcje tego typu cieszą się rosnącą popularnością nie tylko w kraju, ale, również i za granicą. Między innymi dlatego warto rozważyć wybudowanie tego typu domu.

Wiązar Polska

Kategoria
Strona WWW
Telefon
NIP
1230537879
Regon
011059223
Siedziba

ul. Ceramiczna 4
58-130 Żarów

  • Wiązar Polska – domy szkieletowe Wrocław